| kosmaaaaaas a întrebat:

Hey, vreau sa intru in ask.fm dar imi apare un robot si imi scrie: No robots allowed! Your actions have been suspended, iar daca incerc sa intru de pe alt browser tot nu merge? ce sa fac? va rog ajutati-ma pentru ca am multe likeuri si intrebari si nu vreau sa imi pierd profilul sad va rooooooog ajutati-ma, la cel mai bun raspuns dau funda :*

1 răspuns:
| Georgiaanaa123 a răspuns:

Pai se intampla mereu.Trebuie dar sa astepti.Stai linistit nu o sa-ti pierzi profilul