| dyenutza01 a întrebat:

Hey! Vreau sa ma tund si nu stiu cum mi-ar sta bine! Cv sugestii?;;) Asta sunt eu: http://hi5.com/......MyPhoto.do

7 răspunsuri:
| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine bobhappy.

| Zambete89 a răspuns:

laughing inveti la scoala 1? laughing) si eu rolling on the floor)) te stiu :p esti a 6`a, nu? eu sunt clasa a 7-a

| Zambete89 a răspuns:

Glumeam, m-am uitat pe hi5-ul tau si am vazut la ce sc inveti etc tongue sunt din buzau, dar sunt la liceul de arta tongue si ma numesc mihaela, tu diana?

| maiabia1995 a răspuns:

Ti-ar sta fain si intins cu placa, poate si breton ar fi fain. Poti incerca sa te tunzi scurt in spate si mai lung in fata, foarte faina freza si cred ca se potriveste. Ai ochii frumosi si ar trebui sa nu ii acoperi cu parul, mai ales ca poti sa porti ochelari daca stai cu parul in ochi.

| dailydaisy07 a răspuns:

Pai depinde de fata!

| Sam87 a răspuns:

Luati-va o viata pitipoancelo