| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Vreau sa stiu si eu cum se numeste melodia cantata de Miley Cyrus intr-o publicitate a serialului Hannah Montana Forever, ultimele episoade. Este o melodie cam trista si cred ca este noua
. Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| pinky_2278 a răspuns:

Buna Stefania...melodia aia o stiu si eu dar inca nu a aparut pe youtube dar asteapta sa se difuzeze ultimele episoade si apoi o vei gasi pe internet.Stiu ca nu e un raspuns chiar folositor dar primesc funda?big grin

2 răspunsuri:
| anonima13 a răspuns:

Miley cyrus-wherever I go
funda?