| anonim_2562 a întrebat:

Hey! Vreau si eu niste exemple de id`uri, ca vreau sa`mi fac un id si nu am idei.Ma numesc Corina. Ceva exemple? Funditssahappy:*

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

Cory_corynutza, cory.corynutss, corynna_cory,dulce_corynutz,corynna_cool,sweet_girl_corynna, cory_sweet_girl, cory_2011... Funda?:*

3 răspunsuri:
| PuFuLeTe a răspuns:

Cory.Sweet, Cory_Love_You, Coryna.Lww.you, Sweet_Girl_Cory,

corynutza.princess, Cory_corynutza, cool_girl_cory, corynutss_dulcicaa!:X

Vott te rogg :X

| LLO a răspuns:

Corry.yrroc, corinn_funny, cc.oo.rr.ii.nn.aa, rina.corina, C.coriy

| ioana1510 a răspuns:

Depinde daca vrei sa fie unul cu numele tau real sau cu unul fals. daca vrei sa fi fals ar putea fi: joey.frank_(ziua cand te-ai nascut)@...; sau cu numele tau : nricoac(ziua in care te-ai nasc)@... sau mai simplu corina_(numele de familie)@.