| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a întrebat:

Hey. Vreau si eu niste nume pentru messenger.Adica pe langa numele meu. Sa fie ceva mai special. Ma cheama Stefania(Stefybig grin). sau mai bine niste pseudonime de la numele de familie care e Nisioi. fundita. dati-mi de la ambele nume(si prenume si numele de familie.)mersi

Răspuns Câştigător
| mykkki a răspuns:

A spus pentru id nu fb... draga zmeura laughing
Ps> si pe mine tot stefania ma cheama. poti sa iti faci un id :stefy_steff sau stefy.Xd, st3fania.d3lvu.

1 răspuns:
| Zmeura_5657 a răspuns:

Facebook nu e HI5, daca ai chef de cocalarisme, te sfatuiesc, ''Stefy'', sa iti anulezi account-ul de pe FB.