| Căpșuuu a întrebat:

Hey! Vreau si eu parerea voastra.thinking Care credeti ca e cel mai bun telefon cu touch? Eu am vazut un top pe net si a reiesit ca cel mai bun tel este Samsung Galaxy S II. Voi ce parere aveti? Vreau un tel bun din tte punctele de vedere daca se poate:d. K sa stiu ce sa'mi >iaubig grin

2 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Samsungu mi se pare mai bun, Iphone e fain ca aplicatiile pentru telefoanele lor is moca. Designul samsungului e mai stilat, mi se pare un telefon mai rafinat. Pana la urma iti iei ce iti place, nu ce iti zicem noi happy

| Căpșuuu explică:

Nu e vorba ca imi iau ce vreti voi. vreau doar niste pareri.sa ma orientezwinking