| julie_4889 a întrebat:

Hey... What's up guys!? Sunt noua si am o problema de maxima securitate!:-s Am de facut un discurs pentru sfarsitul clasei a8a si nu stiu cu ce sa incep! Da-ti-mi macar o idee de inceput sau de mijloc, va rog mult!

1 răspuns:
| ValeValyxX a răspuns:

Buna ^^ pai e bine sa te gandesti destul de mult,sa nu ai emotii si o sa vezi ca totul o sa fie bine big grin

scopul e sa te faci inteleasa,sa zici ca iti va fi dor de colegi,de diriginta,sa fii cat mai directa

poti sa faci multumiri in mod special (unui profesor care iti e simpatic,derigintei,etcc)

sa pari si genul de fata de treaba (sa le amintesti de faze amuzante petrecute impreuna,etcc

poti sa zici si ce ti-a placut la clasa si la colegi, profesori in ultimul an dar si ce nu ti-a placut(fara sa fii nepoliticoasa, desigur big grin)

iti urez bafta ^___^