| anonim_4396 a întrebat:

Heylove struck. E duminica.si ma plictisescbig grin. Idei?(in afara de filme sau iesit cu prietenii).

Răspuns Câştigător
| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Uite niste idei mai... diferite:
Incearca o reteta de prajituri sau inventeaza tu una.Fa niste desene,caricaturi(ale persoanelor cunoscute,de exemplu ale mamei cand nu se uita),benzi desenate,fa o poveste sau incepe o carte de aventura,fa niste figurine din lut(sau faina+apa+sare; nu uita sa le lasi sa se usuce), fa un cantec, fa-i un cadou manual celei mai bune prietene(fara ocazie)...

1 răspuns:
| DongYiLove a răspuns:

Du-te in parc cu rolele big grin
du-te la suc sau la pizza cu prietenii

[fundita]?