| aalwayss a întrebat:

Hey :-x.
Era un status cred ca il stiti cu ceva in genu` : "Cu bune si rele, macar stiu ca`s ale mele ".
Primu` care raspunde cu statusu` dau funditzsa kiss
Apropo : Multuu` :*.
Bye friends.

Răspuns Câştigător
| zuzzyxD a răspuns:

As vrea sa fiu cum o sa fiu, asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu, lasati-ma sa fac si bune si rele, macar stiu ca sunt greselile mele… Stiu ca te uiti la ea si te gandesti la mine…O atingi pe ea dar ma simti pe mine…Ti-e sete de mine dar te racoresti cu ea…Stiu ca ma vrei pe mine dar te multumesti cu ea… Sper ca asta e`thinking Altul nu imi vine in minte cu indiciul tau`happy.