| 7DaysCuPortocale a întrebat:

Hey ya. Cum a fost primul vostru sarut >:"? Cum a decurs >:"? Pentru ca eu nu am avut niciodata primul sarut ( x_x ) si vreau sa stiu cum a fost la voi :3. Ahm... si credeti ca sunt "inapoitata" daca n-am prieten al 12 ani si 7 luni ^_^? Adica vad copii de 8-9 ani care au prieten (:

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Nu esti inapoita. Exista un timp pentru fiecare.Nu a fost timpul tau pentru un sarut.Dar e foarte bine...pentru ca ai timp sa visezi, sa te gandesti la asta.

| drogh a răspuns:

Nu e nicio rusine ca nu ai primul sarut. Nici eu nu-l am! Deci, cred ca avem un lucru in comun. Pot sa-ti spun din experienta prietenilor ca din a mea nu cred. Mi-au povestit ca la inceput ambii erau timizi si ca nu a iesit totul ca la carte dar apoi a fost in regula.

| Anamaria1435465 a răspuns:

Clar,eu m-am sarutat la 15 ani laughing, nu-s m-am dat in vant dupa saruturi, sunt mai copilaroasa. Prima data, a fost aiure, a doua oara am inceput sa prind cum sta treaba. Dar na, daca crezi ca vrei sa incerci chestia asta smug, ceva nou mereu e binevenit uneori. Baftaaa! Nu e greuu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am avut parte de un sarut pana acum.
Noroc.