| ZigZagMTFK a întrebat:

Heya TPU! xD Maine este ultima zi de scoala happy si facem o petrecere la scoala. Profa ne-a rugat sa aducem o lista cu niste provocari ca sa ne distram. Deci ce provocari distractive stiti? big grin Thx!

Răspuns Câştigător
| IoanaAndrea a răspuns:

Buna..sunt destul de obisnuita cu provocarile pentru ca jucam in fiecare zi la scoala...happy 1.Scrie un sms amoros si trimite`l unui numar aleator.
2.Striga in gura mare sau pe geam numele persoanei de care esti indragostit (a)
3.Imita un profesor de la scoala.
4.Fa o descriere in stil rap pentru unul dintre jucatori.
5.sa tipi de la geam : craciun fericit!
6.sa ii spui profesoarei/profesorului ca tia mancat mama tema.
7.sa strigi in gura mare ca te`ai indragostit de mama-omida.
8.Sa trimita mass:caut sot gospodar, cu parul` alb in cap, intre 1, 50-1, 55, daca se poate, cu carja, care sa stea la tv, sa fie om intelgent. Aaaa, si sa nu uit: sa n-aiba mostenitor... laughing
9.Scrie toate numerele de la 0 la 10 cu fundul pe perete laughing
10.Fa schimb de haine cu persoana pe care o placi sau Schimba-ti sosetele cu cel din stanga ta. laughing

Sper ca te-am ajutat happy Bafta si distractie placuta.big grin

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Pai il provoci sa declare dragostea lui pentru cine simte asa ceva din clasa il provoci sa pupe persoana pe care o iubeste din clasa il provoci sa spuna care ii cel care il enerveaza cel mai mult sa strige prin scoala Eu sunt popa prostu si tampitu si mi-am bagat in cur cutitu.