| Folrentina a întrebat:

Heyoo, mdeci am 14 ani.
Si am un,, prieten" si el tot incearca sa ma sarute, iar eu tot il impiedic din a face asta... cum. nu stiu. laughing

N-am avut pana acum primul sarut -_-
Cand ma pupa pe,, buze" face nu stiu cum cu buzele, gen' in mintea mea ma mananca, laughing si nu pot continua si il opresc.
Patetica, stiuuu.

Ce ar trebui sa fac? Intrebare ciudata.
Daca raspunzi ironic, abtine-te!
Merci anticipat.

Răspuns Câştigător
| chici28d a răspuns:

Pai...ar trebui sa ii spui ca tu nu ai avut pana acum primul sarut si nu stii ce sa faci. Sunt sigura ca o sa inteleaga. Am trecut prin aceeasi chestie, deci iti spun din proprie experienta.

1 răspuns:
| Parker_Kip_1997 a răspuns:

Depinde, daca esti homosexual va trebuie sa incerci sa faci asta, dar la momentul potrivit.
Daca nu, si vrei neaparat sa scapi de el este simplu, il acuzi la politie de hartuire.