| кא๔ a întrebat:

Heyy. am o problema pe TPU nu pot sa raspund la intrebarile altora.
Ce sa fac? funda...

Răspuns Câştigător
| amanda33 a răspuns:

buna
si eu patesc la fel
copy la raspuns
refrehs la pagina
paste la raspuns
" raspunde"
bafta

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Probabil ca folosesti internet explorer! :... explorer si TPU nu se prea inteleg big grin ...sau poate o fi o problema de server, si mie mi se mai intmapla din cand in cand,,,, o sa isi revina de la sine

| gabos98 a răspuns:

Mi s-a intamplat chiar azi inseamna ca nu ai intrat pe id sa verifici funda plz n-am nici una

| pisicutzaaa a răspuns:

Si mie mi s`a intamplat. Dar si-a revenit singur nu am facut nmka. Poate poti iesind dupa contul tau si intrand iarasi.Incearca!