| DreamsLiveFarFromRealityAkaAndra a întrebat:

Heyy am varsat pasta corectoare pe blugi. Cu ce pot so scot fara sa afle mama?

Răspuns Câştigător
| PerfectAngel a răspuns:

Heyy! Am păţit şi eu astawinking Am scos-o cu acetona,am pus pe vată şi am şters. Dar ai grijă să nu ai nimic în buzunare,sau ceva pe dedesubt. Eu am avut telefonul în buzunar şi mi s-a distrus la suprafaţă! A mai rămas puţin alb, dar merită să încerci! Şi pe ştrampi, mi-a rămas ceva alb. Deci mai bine dăi jos când ştergi.
Baftă :*

3 răspunsuri:
| Pisiiii a răspuns:

Din cate stiu eu corectorul nu sew duce...sad

| Eallscriellca a răspuns:

Hello! Si eu patesc asa de multe ori laughing. Trebuie sa lasi cateva zile sa stea asa apoi o indepartezi cu o perie aspra sau in unele cazuri chiar cu mana daca e uscata bine. Ceau! Ceau!

| 0rlando a răspuns:

Cu foarfeca.