| Maarriaaa a întrebat:

Heyy! Am vazut ca sunt niste intrebari in legatura cu Barn Buddy v2 dp hi5.
Intrebarea este daca barn buddy v2 este acelasi cu barn buddy normal?
Eu am cautat pe hi5 si imi da numai Barn Buddy. Chiar nu inteleg!straight facestraight face

Plz.help me!

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Mmm.nu prea, deoarece la v2 care este acum poti cumpara animale, poti schimba fundalul. Iar la barn buddy normal nu se pot cumpara animale etc. Deci, la v2 se pot face mult mai multe.la barn buddy normal de ex nu se puteau cumpara flori si sa faci trofeu si chestii d-astea.Aici se poate la v2. Cam asta e diferenta. Barn buddy v2 este mai complex, si de aceea l-au si schimbat. Cel vechi era prea simplu si nu era deloc distractiv.

Cam asta e. Sper ca te'am ajutatkiss