| Andrutssa_2295 a întrebat:

Heyy! ati avut vreo intamplare stranie? Adica legat de fantome, ozn-uri etc.big grin

3 răspunsuri:
| AdDa1502 a răspuns:

Da.de multe ori legat de fantomeworriedworriedworried

| CRETZULINAA_9710 a răspuns:

Paaai...aseara am incercat sa o invoc pe bloody mary ca sa pot dovedi daca este adevarata legenda sau nu iar pe la 12:01 m'a luat ameteala laughingcam asta e totlaughing)laughing

| VBC7 a răspuns:

Vad mereu lumini pe cer de revelion, nu sunt artificii sau lampioane.Te sfătuiesc si pe tine sa faci ața de revelion chiar se vad indiferent unde te afli.