| Leah12 a întrebat:

Heyy.Azi mi-am luat un LG Cookie Fresh si nu stiu cum sa pun muzica pe el. Cel mai explicit si corect raspuns primeste fuundahappy

Răspuns Câştigător
| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Ai un cablu de date la el il pui la calculator iei melodia de pe net dai click dreapta : send to ...removable disk. i, g. si gata dar la telefon iti apare o chestie si tu dai la stocare date. fundabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Iti pot spune eu cum sa pui muzica. Eu am un alt aparat dar cred ca va merge pe al tau.
Cum sa bagi muzica : Exista un site care se numeste " listentoyoutube ", cauti pe youtube piesa pe care o doresti si copii linkul. Acolo la site iti cere URL-ul, care este de fapt linkul. Ii dai Paste, asteptzi sa se incarce apoi dai acolo unde scrie " Dowland MP3 " si ti se deschide o fereastra unde vrei sa o bagi in computer. Astepti din nou sa se incarce, apoi dai acolo unde ai vrut sa o bagi, si dupa aceea vezi tu cum trebuie sa bagi in aparatul tau. Daca nu ai inteles sau nu a iesit, da`mi un mesaj cu piesele pe care e vrei, ti le scot, imi dai id-ul de messenger si ti le trimit. happy Bafta! Funda? big grin

| bibiiica a răspuns:

Am si eu un LG cookie fresh roz. ar trebui sa verifici cutia sa vezi ca ai un cablu de date la el.straight face