| anonim_4396 a întrebat:

Heyy
Baieti! Sunt foarte curioasa sa aflu cum vedeti voi, fata perfecta.
Nu vreau raspunsuri la misto! Vreau sa fiti sinceri.happy
De exemplu:
1.Slaba sau mai plinuta(plinuta, nu grasa!)?
2.Sa fie cuminte, la locul ei sau mai nebuna(in sensul bun), plina de viata?
3.Mai timida sau vorbareata?
4.Sa fie foarte frumoasa sau cu mici defecte?
5.Inalta sau mai scunda?

Si...intr-o relatie...
1. Ea sa faca primul pasa? Sau voi?
2.Sa aveti multe chestii in comun?(ex:muzica, filme, sporturi, prieteni, hobby-uri, parintii sa fi copilarit impreuna etccc) sau sa fiti mai diferiti(vb aceea, opusele se atrag)
3. V-ati supara daca ea s-ar distra si cu alti baieti, ar discuta, ar petrece ceva timp cu ei(in absenta voastra, sau cand sunteti prin preajma dar sunteti ocupati, nu de fata cu voi sau mai stiu eu cum)

Va rooog multa sinceritate si seriozitate!
Multumesc >mult:*big grin<

Răspuns Câştigător
| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

Slabuta ( mai bine slaba decat grasa )
Sa nu fie nici timida dar nici foarte vorbareata.
Sa fie desteapta ( la mine, cel putin, conteaza foarte mult )
Sa fie frumoasa ( normal ), preferabil bruneta cu parul intins daca e lung...
Sa se imbrace misto
Sa avem cat de multe chestii in comun
Sa fie serioasa