| anonim_4396 a întrebat:

Heyy. ce va doriti de 1 iunie?kisskisskisskiss

6 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Fericire

| Graphee a răspuns:

Sănătate, linişte sufletească, să stau cu prietenii toată vara şi ceva dvd-uri cu filme.
P.S: Ziua mea e pe 3 iunie, atunci pot să îmi doresc alte lucruri. laughing

Baftă!

| Madda a răspuns:

Ce nu mi-as dori laughing
Multeeee Delia.
Un Laptop noulaughing
Un Telefon noulaughing
Multee...

| AlessiaRebecca a răspuns:

Fericire.straight face

| estera a răspuns:

Pai mi-ar placea un autograf de la JB si sa imi petrec toata ziua cu cel pe care il plac ...sa il posedbig grin

| ovy777 a răspuns:

Pai as vrea liber de la scoala(asta sigur nu se va intampla); sa nu ma mai cert cu ai mei; sa fac rost de ceva bani si sa ma relaxez