| M3HappyKid a întrebat:

Heyy >:d<
De sf Valentine, Dna diriginta a facut un concurs : sa-i aducem chestii la ce ne pricepem noi cel mai bine " origami, picturi, compuneri,,, etc.cine are cele mai multe creeati primeste un cadou din partea claseismug:X
Imi spuneti si mie ce sa fac sa am cele mai multe happy va rooog:Xhappy

3 răspunsuri:
| M3HappyKid explică:

Ba stiu chiar foarte binelaughing

| Glasgow a răspuns:

Degeaba iti zicem sa faci desene daca tu nu te pricepi la asa ceva. Fa ce iti place si distreaza-te.

| ღAleღ a răspuns:

Poti sa desenezi, sa faci origai, sa pictezi, sa compui poezii, felicitari, texte, ba poate chiar niste perne, in forma de inimi. Orice! Important este sa te distrezi facand asta! Mult succes!