| WorkinForThis a întrebat:

Heyy big hug
imi recomandati ceva filme de dragoste big grin? dar nu gen: se intalnesc, se plac, se cearta, se impaca straight face as vrea ceva gen: el e popular, ea vine la liceul lui si se indragosteste de el, el n-o baga in seama si tot rade de ea dar sfarseste indragostit nebuneste de de ea si face orice ca sa-l ierte love struck (sau poate fi invers ea e populara, el vine la liceu...) ceva in genu' asta, de celelalte m`am saturat big grin
Mersyy >big grin

6 răspunsuri:
| Ebsghjs a răspuns:

Tamara
Twilight
The Roomate
Not Another Teen Movie
American Pie
Senior Year
Euro Trip
. atat stiu, Alinutsza. sper ca te-am ajutat kiss!

| Laurentiu_4547 a răspuns:

A Walk To Remember (e misto aici baiatul e rebel fata cuminte): sau Love at First Hiccup, Titanic le-am vazut mi-au placut mult sper sa iti placa si tie.kiss

| WorkinForThis explică:

le-am vazut pe toatee big grin

| Laurentiu_4547 a răspuns (pentru WorkinForThis):

Iinseamna ca ai vazut multe filme uite alte filme
10 Things I Hate About You
Mean Girls
The Girl Next Door
I Love You, Beth Cooper
The Perfect Man
sper ca te-am ajutat.

| Andramarina35 a răspuns:

Amurg...:*:*(twilight)
titanic:X
astea sunt faine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Last Song happy