| mary343 a întrebat:

Heyy! Era inainte un site spectrul realitatii, pe care din pacate eu nu l-am vazut... Asi vrea sa stiu daca mai exista povesti de pe site, am vazut ca toti vorbesc asa de frumos despre site. Si as mai vrea sa stiu daca mai exista niste site-uri de genul.
Ps. Nu vreau site-ul spectrul-realitatii.forum-gratuit.ro/

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Asta e un forum, nu stiu daca te ajuta cu ceva. http://www.roportal.ro/discutii/topic/72402-povesti-de-groaza/

si mai stiu site-ul asta: http://www.lovendal.ro/wp52/

| mary343 explică (pentru Aasdfghj):

Multumesc de raspuns! Site-ul Lovendal il urmaresc de 2 ani, este foarte tare ma uit si prin cele mai vechi articole.

5 răspunsuri:
| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

Daca inca esti interesat/a, poti accesa Spectrul Realitatii pe Wayback Machine. Doar pune linkul http://spectrulrealitatii.ro

| SpectrulRealitatii a răspuns (pentru AndreeaIsNoQueen):

Https://SpectrulRealitatii.ro a fost repus în funcțiune cu un nou designe ☺️ încă este in curs de dezvoltare dar este funcțional poți citi povesti. Înscrierile pe site au fost deschise doar că veți mai întâmpina din când în când câte un bug/eroare deoarece încă este in lucru, adăugari de funcții noi și designe. ☺️ în curând va fi nevoie de staff?

| Sirjohnatan a răspuns:

Https://spectrulrealitatii.ro/ se redeschide dupa multi ani de asteptare! iti scriu acest mesaj dupa 8 ani rolling on the floor

| SpectrulRealitatii a răspuns:

Stimați iubitori ai senzațiilor tari,

Avem emoția să vă anunțăm că Spectrul Realității este acum LIVE și accesibil! Pregătiți-vă să fiți purtați într-o lume întunecată și înfricoșătoare, plină de povești de groază care vă vor captiva și vă vor ține treji toată noaptea.

Vă invităm să explorați teroarea pe https://spectrulrealitatii.ro și să vă lăsați captivați de cele mai înfricoșătoare povești.

Echipa noastră de autori talentați lucrează neobosit pentru a vă aduce cele mai înfricoșătoare povești, menite să vă facă inima să bată mai tare și să vă provoace fiori pe șira spinării.

Vrem să fim transparenți cu voi - din cauza atmosferei întunecate și a naturii poveștilor noastre, este posibil să întâmpinați mici erori sau să aveți parte de surprize neașteptate. Dar nu vă faceți griji, suntem aici pentru a asigura că experiența voastră pe site va fi de neuitat.

Așa că, pregătiți-vă sufletul pentru o aventură de neuitat în lumea întunecată a Spectrul Realității. Luați-vă curajul în mâini și îndrăzniți să explorați teroarea din spatele fiecărei pagini. Vă avertizăm că povestirile noastre sunt concepute să vă bântuie visele, iar suspansul va fi pe măsură.

Vă mulțumim că ați ales să faceți parte din această călătorie macabră împreună cu noi. Sunteți cei care fac ca Spectrul Realității să prindă viață și să-și lase amprenta în lumea povestirilor de groază.

Intrați pe propriul risc și pregătiți-vă să vă confruntați cu cele mai întunecate temeri și fobii. Echipa noastră vă urează o călătorie înspăimântătoare și plină de satisfacții prin lumea poveștilor noastre sinistre.

Cu respect, Echipa Spectrul Realității