| Yupppy a întrebat:

Heyy! Eu si prietena mea avem o trupa in care cantam de ceva timp si nu ne.am ales inca numele, va rugam dati.ne multe multee variante in cateva zile daca se poate! Ce nume ne propuneti?

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Deja ma ia cu dureri de cap. Din moment ce ati fost in stare sa formati o asa-zisa trupa, ati fost in stare sa cantati, nu credeti ca sunteti in stare sa va si gasiti un nume singure? V-ar placea asa, sa vina toate chestiile din alta parte? Atunci ar mai fi trupa voastra? Ce rol aveti voi acolo? Implicati-va putin in ceea ce faceti, oameni buni. Nu asteptati totul pe tava.

| gazza01 a răspuns:

A.L.T.F.E.L big grin Bun?

| AlinaOneDirection a răspuns:

Bună! Ce zici de Found, Reason sau Happiness?

| NebunaDinCartii a răspuns:

Bad Girls! Lovely!