| DjLexaa a întrebat:

Heyy. Imi puteti da si mie sms'uri amuzante si trasnite pentr Craciun? cel mai amuzant si tare sms primeste Fundaa... hee heee Craciun Fericitt"!

2 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Mos Craciun e cam nebun si-a f*** toti renii in fund si acum vrea sa i-o puna celui cu telefonul in manalaughing)big grin

| Yryna14 a răspuns:

E Craciunul.As vrea sa te intreb ceva ff important. mi-a fost frica pana acum. Vrei... Vrei sa faci cu mine? Vreau sa fac cu tine! Vrei sa faci cu mine? Ohh, ce atata vorba?

Vrei sa impodobim impreuna bradul de Craciun?smug