| fanJBfan a întrebat:

Heyy! Mai vreau pareri... Imi place la nebunie de un baiat, dar ce nu intelege el e ca fizicul nu conteaza, nu va speriati, nu sunt " BETTY CEA URATA". daca nu te place un baiat nu inseamna ca esti uratawinking. Faza e ca imi place mult de el, dar nu intelege cum sunt de fapt, am o inima mare, si totul pun la inima. A stat o perioada cu mine, dar din interes. Avem multe in comun si chiar il inteleg. Sunt clasa a 7a, el a venit aik la inceputul clasei a 6a, si de cand l-am vazut prima data, l-am placut pentru ca e genul meu.
El e indragostit de o alta fata, si i-a spus de atatea ori ca nu il place si nu vrea sa stea cu el, dar el nu vrea sa treaca peste. I-am explicat ca lumea e rea si nimeni nu-l intelege, si ca in mine poate avea incredere(asta inainte sa stie ca-l plac).
Mereu imi imaginez ca sunt cu el... chiar imi doresc din toata inima si a fost exact asa : " DRAGOSTE LA PRIMA VEDERE ", dar doar pe jumatate.

Ce credeti ca ar trebui sa fac?big grin

Răspuns Câştigător
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Deci mi s-a intamplat asta si mie.si eu il placeam foarte mult si el placea pe alta care nici nu vroia sa auda de el. daca nu te place asa cum esti inseamna ca el nu te merita si ca tu nu trebuie sa te schimbi doar din cauza lui.nutsi fa griji o sa gasesti pe cineva care sa te placa cu adevarat, exact asa cum esti tu! stiu ca nu e usor sa nul mai placi si ca inimii nu-i poti spune ce sa faca dar macar inceraca sa-l uiti ca sa nu ai tu de suferitwinkingmai ai o varianta:sa te indragostesti de altcineva dar depinde persoana. sper sa gasesti pe cineva care sa te merite cu adevaratwinking

3 răspunsuri:
| FlashXLight a răspuns:

Pff... Vorbeşte cu el la modul cel mai serios şi spune+i ce simţi tu cu adevarat pentru el si de ce ar trebui să fiţi împreună. Dacă nu te crede, e pierderea lui big grin

| fanJBfan explică:

Ms mult... mi-au folosit raspunsurile

| Pink_8397 a răspuns:

In primul rand:Spune-i unei prietene foarte buna de cine iti place si pune-o sa-i spuna lui la ureche ca il placi... Mie mi-a reusit!