| Maddiie a întrebat:

Heyy. Poate sa-mi spuna si mie cineva numarul de ore pentru fiecare materie din clasa a 9 a, profilul mate-info bilingv engleza? Mersiii.

5 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Romana 4, engleza si franceza 2, mate 4, bio, chimie, fizica cate 2 dar se adauga si optionala, muzica, desen, sport una. Depinde. Bafta!

| Maddiie explică (pentru Elvina):

Am zis bilingv engleza, adica intensiv engleza.

| Elvina a răspuns (pentru Maddiie):

Tu ai zis ca esti la mate-info.

| Maddiie explică (pentru Elvina):

... "clasa a 9 a, profilul mate-info bilingv engleza". Nu cred ca am zis doar mate-info. happy

| Elvina a răspuns (pentru Maddiie):

Am inteles, dar e mate -info totusi si faci engleza ca limba principala.