| Mateooo a întrebat:

Heyy TPU am nevoie de ajutor cine poate sa imi faca si mie un server de metin 2? sau sa ma faca gm pe unu va rog

1 răspuns:
| kent_3680 a răspuns:

Eu stiu sa fac la perfectie sv de metin2 si cu hamachi si fara insa daca vrei sa ai asa daca vrei cu hamachi sa ai 3, 5 b ram placa video 512mb daca vrei fara hamachi atunci sa ai 4gb ram si placa video 512mb si eu nu fac sv free(gratuit) pentru server hamachi costa: 4 eur Vodafone si pentru server fara hamachi 6eur ca e mai greu. conctat porta_700_km nr de tel: pe mess