| Dazyy a întrebat:

Heyy TPU ceva statusuri noi.sa fie scurte nu exagerat de lungi pentru mess... mersii! funda!

2 răspunsuri:
| KiddutsaaD0moX a răspuns:

♦ Ce mi.a FacuT iubiRea Ta? * Mi.a LuaT JumaTe Din viaTa miia` * oFF dOamne … pe Tine nu pot Fi supaRaTa * pTr. ce mi s.a inTampLaT * Asa mi.a fost mie daT … ♦

● # [ mi.au ramas puTini pRieTeni pTr. ca La gReu am vazuT cine mi.e apRoape * am vazuT cine mi.a daT un sFaT * cine sTia caT d` TrisTa eRam Chiar daca spune.am ca : " Mi.e Bine! " ] # [ Gen Te simTi? ] # ●

Oare a fost un vis? Unul interzis … era pe cale sa devina realitate; dar din pacate … usor usor te`ai dat`n spate …

#[Lumea te vinde, lumea te vinde. Tovarasia nu se mai masoara in cuvinte. Chiar si prietenul tau bun acum te minte. Azi e cu tine si tot el maine te vinde. ] #

A fost, s`a intamplat, te-am avut, te-am pierdut…si daca vrt sa faci ceva pentru noi…da timpul inapoi.

N`am averi, Am doar prieteni care suna, Sa`mi spuna : "Ai grija de tine, te pup, noapte buna!"; x

Amintirile n`o lasa sa treaca peste, Nu se poate obisnui cu gandul ca asta este! Sper sa-ti placa