| Bianca_6890 a întrebat:

Heyy TPU! Cine stie cum se blocheaza un id de messenger? Imi puteti explica va rog?

3 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Păi bagă ID'ul persoanei respective și scrie parola greșită de mai multe ori și îl poți bloca pentru. 24 de ore.
Baftă!

| Bianca_6890 explică (pentru nirvanacartof):

Faza e ca eu vreau sa il blochez pentru totdeauna ...si in primul rad vreau sa imi blochz propriu id
:d

| nirvanacartof a răspuns (pentru Bianca_6890):

Nu știu dacă se poate bloca un ID pentru totdeauna...thinking Poți să numai intrii niciodată pe ID-ul ăla și gata.Baftă!