| ElektraAnDr3y a întrebat:

Heyy TPU cum a fost prima voastra zi de liceu?

5 răspunsuri:
| raulXXX a răspuns:

Primele zile sunt un pic mai naspa, pana te obisnuiesti cu colegi, profesori, dupa aia e nebunie tota ziua razi si te distrezi, cei mai frumosi ani de tinerete:X

| annahandball a răspuns:

Prima zi de liceu.pot sa zic ca a fost ca o bomba atomica aruncata pe nesteptate laughing
Inbulzeala mare, directorul tinea un discurs zadarnic fiindca nimeni nu il asculta, diriginta clasei mele nu era de gasit deoarece fuge prin curtea scolii pentru ai potoli pe elevii de a 12-a ce stateau pe gardul scoli laughing
In rest pot sa zic ca am facut cunostinta cu multe persoane si nu am retinut mai nici un nume in prima zi laughing oameni ma acaparau, ma salutau, se prezentau si plecau in graba...am sfarsit incurcand mai toate numele prin clasa laughing
Am primti manualele si am fost intampinati cu niste sfaturi care s-au devedit esentiale de la fosta clasa a dirigintei (s-a prezentat si ea la deschidere...)
Am carat manaule in brate prin autobuz si am descoperit ca mai am 2 colegi care stau in cartierul meu...pot sa zic ca am scapat manualele pe strada de vreo 2 ori laughing (oare de ce nu me-am luat si eu un ghiozdan sau o sacose laughing )

| BleahBluh a răspuns:

EEE cum sa fie naspa ma happy va fi cel mai bine mai ales ca atuncia cand prezinta clasele alea alea vezii ce gagici de varsta ta sunt pe acolo alea alea, si apoi in clasa vezi colegii happy vezi si ce gagici ai prin clasa si pe unde te orientezi laughing in prima zi o vezi doar pe diriga va explica cate ceva si probabil va pune sa luati cartile si va da orarul happy

| KristalPop a răspuns:

Naşpa, erau numai cocalari manelişti.

| SerafimHD a răspuns:

Ciudat sa nu cunosti pe nimeni sa nu stii incotro sa mergi!