| Alecsandra200 a întrebat:

Heyy TPU!

Cum pot sa`mi fac profiilul la chat`uri adica daca da cineva click pe poza mea care o am la avatar sa apara un profil am vazut la multe persoane ca si-au pus radio si au scris o sectiune ci titlulu"DESPRE MINE" as vrea si eu sa stiu cum imi sa fac profilul! Cine imi explica si merge ii dau funda+vott va rog urgenttongue!

1 răspuns:
| BeFreeDJ a răspuns:

Iti creezi un cont pe xat.com (daca la asta te referi) si iti uploadezi un avatar (din pc sau de pe internet). Daca nu te descurci trimite'mi un contact si iti explic mai bine (un id sau e'mail)