| anonim_4396 a întrebat:

Heyy TPUbig grinAm si eu o intrebare pentru cei care joaca Farmeramabig grinPt ce sunt gologanii tropicali si ce poti face cu >ei? Cum iti faci lana de Angora, oua si lapte de capra la tine in ferma fara sa le >cumperi?:X:Xbig grinbig grinhappyLa cele mai bune raspunsuri dau fundita+Votbig grinbig grinThanks 4 everybody that helps me big grinbig grin(:

Răspuns Câştigător
| alexutz09 a răspuns:

Buna, o sa incerc sa le iau pe rand, cu gologanii tropicali cumperi seminte, pomi, si adaposturi cand ajungi pe insula bahamarama, ei sunt un fel de gologani special facuti pentru insula.
Lana angora o faci contruinduti o frizerie de lana angora de la atelier (dreapta-sus in oras), oule le faci facanduti o clocitoare samd. daca mai ai intrebari lasa un id de mess printrun mesaj si te mai ajuthappy