| anonim_4396 a întrebat:

Heyy TPUbig grinAm si eu o intrebare pentru cei care joaca Farmerama. Exista coduri pentru goglogani si mamudele si unde se baga? Plz help mepuppy dog eyesDaca da lasati-mi si mie codul si promit ca dau fundita:Xbig grinThx 4 everbody that help me (:

Răspuns Câştigător
| danyyyel a răspuns:

Aceste coduri se posteaza pe forum doar la evenimente si cand vrea echipa... codurile nu iti dau mamude ci obiecte, yang ( lvl tau*10---asta in cel mai bun caz). Acum este un eveniment la care daca faci unele misiuni primesti mamude si altele...
P.S. Mai sunt 2 zile din acest eveniment.