| Micuțăă1999 a întrebat:

Heyy TPU.
Imi dati si mie niste statusuri despre prietenie? :*

1 răspuns:
| Niss a răspuns:

1. Si cei slabi, daca-s uniti devin puternici
2. Prietenia este tipul de dragoste pe care ne închipuim că o trăiesc îngerii
3.El nu ma dezamageste... nu ma minte si ma iarta, arata-mi tu o persoana mai minunata
4.Nu da explicaţii niciodată pentru că prietenii tăi nu au nevoie de ele iar duşmanii tăi oricum nu te-ar crede!
5.Prietenie înseamnă să fii alături de prieteni nu când au dreptate, ci când greşesc
6.O furtună îmi aminteşte de cât de frumoasă e vara, fotografiile îmi amintesc cât de frumos este să creşti, prietenii ca tine îmi amintesc cât de frumoasă este viaţa!
7.O furtună îmi aminteşte de cât de frumoasă e vara, fotografiile îmi amintesc cât de frumos este să creşti, prietenii ca tine îmi amintesc cât de frumoasă este viaţa!
8.N-am uitat nici macar o clipa, chiar daca ai plecat noi inca suntem o echipa!
9. Prietenia poate fi măsurată doar în amintiri, râsete, pace şi iubire

Sper ca ti-au placut! Sunt de pe un site: https://statusbun.com/? cat=7
E un site ft bun, cu statusuri ft frumoase!
Fundita? Te rog