| deeaty a întrebat:

Heyy TPU .....tocmai astazi..la scoala am tras la tombola persoana careia trebuie sa ii fac un cadou pana ce se apropie Craciunul....deci mai pe scurt..am de facut un cadou... laughing) si...mi.a picat cea mai buna prietena.chiar daca o cunosc si ii stiu gusturile...ei bine..tot as avea nevoie de niste idei...Va rog sunt in pana de ideiii laughing)), multumesc!

Răspuns Câştigător
| Msh13 a răspuns:

Ii poti lua un ursulet cu tricou iar pe tricou sa imprimi o poza cu voi sau o cana la fel, personalizata, un lantisor cu initiala ei si o bratara, o rama cu fotografii, ceva de imbracat thinking :*

3 răspunsuri:
| Beccaaa a răspuns:

Plimba-te prin mall, sunt mai multe magazine cu tot felul de cadouri si chestii dragute.
Ii poti lua si o carte, daca ii place sa citeasca. Daca ii place aventura recomand Instrumente Mortale sau trilogia Divergent.

| cosmina1998 a răspuns:

Un jurnal
O rama foto/un puzzle cu o poza dea vostra
O bluzica
O carte.
Un album foto thinking