| piTikaaa_8536 a întrebat:

Heyy` TPU love struck.Ma ajutati va roog...am nevoie de niste status de prietenie...care te`au lasat balta. Puteti sa ma ajutati va rog?love struck

1 răspuns:
| RomFumSiVanilie a răspuns:

Buna!
''; un cerc de prieteni nu se face cu compasu'
m'ai vandut cand ai avut ocazia, eu NU te vand, te dau degeaba!
Cand ai sa te intorci la mine, nu uita...m-ai lasat balta
0-0- ma iubesti? si eu, ma respecti? si eu, ma invidiezi? ai de ce, ma barfesti? n'ai decat, iti pare rau ca m'ai cunoscut? mi se rupeee!

un prieten e acolo cand ai nevoie de el, si eu inteleg prin acolo alaturi de mine!
Sunt ZaMbETe FaLse. Minciuni.Ji ToT Ce SpUi.SunT CuV` FaCuTe ScRumwinking!
te'am ajutat cand ai avut nevoie, ti'am fost alaturi dar cand am o mica problema te inlaturi!
prietenii adevaratii ii vezi doar atunci cand ti'e greu, chiar daca iti dau impresia ca ei vor fii prietenii mereu!

sper ca te'am ajutat!:*>big grin