| patriccccia a întrebat:

Heyy TPUU. Ce facetiii:*? Am si eu o intrebare destul de mare, si nevoie de putin ajutorthinking Imi puteti spune va rog frumos si mie cum sa`mi fac skypee? Cel care ma ajuta primeste funda :*:*

Răspuns Câştigător
| FiTzOSsu a răspuns:

Cont sau ce? sa sa ei skype? pai ei skype de aici www.skype.com il instalezi cand se instaleaza si il deschizi iti zice creare cont skype adica id sau ai deja si u dai creare cont si dupa aia bagi nume cum vrei u selectezi tara orasu si cam atat

2 răspunsuri:
| patriccccia explică:

Da thanks da nu stiu cum sa-l instalez laughing)

| Jenn002 a răspuns:

Il scoti de pe adresa care spune mai jos si nu e greu de instalat.Dai next next si finish.Nu e ceva complicat si apoi dai la creare cont si completezi cu ce iti cere. Apoi pur si simplu intri in cont.Nu e deloc grei.Succes!:*