| HappyKiddd a întrebat:

Heyy! Va place Lotr(Stapanul Inelelor)? V-ati uitat la el(eu m-am uitat)? Credeti ca merita toate Oscarurile castigate si premiile de invidiat? Sau credeti ca e un film "prost"? Funda!tongue

Răspuns Câştigător
| TheBloodyRoses a răspuns:

Bună! Umm..sigur că-mi place! Ador filmul, povestea şi ador cărţile în primul rând. Nu numai că este un film de nota 20, dar povestea şi personajele mă atrag, a fost filmat foarte bine şi filmele acestea merită toate laudele. Ideea este pur şi simplu genială, scrisă de un geniu :3.
Sigur că merită toate Oscarurile, merită tot şi pe bună dreptate.

| HappyKiddd explică (pentru TheBloodyRoses):

Sincer! Si eu cred la felbig grin

2 răspunsuri:
| Tynnna a răspuns:

Pur si simplu nu am putut sa ma dezlipesc de calculator. Merita din plin, foaaarte bine realizat. Nota 10 din toate punctele de vedere.