| fanJBfan a întrebat:

Heyy! Vom merge clasa mea la munte in excursie(CLs a 7a), si ati putea sa-mi dati idei unde am putea merge? Vreau sa mentionez ca suntem cam pretentiosi... MSSS... dau cel mai mare fundoiiiiii

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Poiana Brasov - e foarte frumos, aveti si partie e si patinoar. Sa va distrati big grin.

6 răspunsuri:
| fanJBfan explică:

Ohh... dar nu pot sa alegpuppy dog eyes... toate sunt bune:d, dar partea cu patinuarul imi plk :X:X

| babyblue a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa va interesati chiar voi!
Totusi, iti voi da cateva idei.
http://www.infoghidromania.com/destinatii.html

| xpiccea a răspuns:

La strajaaaaaaa love struck in fiecare ann ma duc acolo... timp de 7 aniii happy
si sa te duci la villa Alpin love struck

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Dabea astept sa mergem...big grin

| Alesia27 a răspuns:

Paradisul Acvatic din Brasov sau Poiana Brasov...nu mai stiu exact. Poti cauta pe net. Ce e sigur e ca e cel mai extraordinar loc din lume: 8 piscine, calde si reci, interioare si exterioare, 2 saune, 2 saune turcesti sau ceva de genul asta, o grota (e intuneric si pe pereti sunt proiectate cele mai frumoase peisaje din lume si e super calmant si liniste), un restaurant, sala de masaj si tot felul de alte lucruri extraordinare! Crede-ma, am fost acolo si nu sunt deloc indulgenta! Este destul pentru voi? PS: Preturi extra convenabile! Pentru mai multe informatii acceseaza www.paradisulacvatic.ro :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La munte