| кא๔ a întrebat:

Heyy! Vreau cat mai multe pareri... Sunt tunsa ceva de genul
http://www.pozetunsori.com/......breton.jpg

Numai ca, culoarea parului meu este saten deschis si nu imi fac acea carare pe mijloc si este ondulat dar nu foarte cret...

Cum pot sa il prind? Ceva mai nebunesc

Nu vreau raspuns fa-ti o coada de cal la spate sau impletestel.
Cateva coafuri mia traznite si usor de realizat.

Cele mai nebunesti idei primesc funoi.:X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti doua cosite tapate sau indreptate cu placa rotativa si vopseste cu spray din acela care nu e permanen cateva suvite cu o culoare sau doua. Dupa aceea iti dai cu aceleasi culori pe cateva din suvite din breton. O sa iasa fany nu? Iese frumos si cu el tapat dar si indreptat iese super.