| Alliinaa a întrebat:

Heyy love struck TPU! Vreauu si eu nijtee status noii si scurtee! Mersiii :-x dau funditaaa`! :*

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Ralucaa_8131 a răspuns:

Nu sunt noi straight face.
Dar sper sa iti placa :*

E prea papusa chiar si fara toc si fusta b-).

Nu trebuie să întoarcem pagina întotdeauna. Uneori, trebuie să o rupem!

Cu ochii inchisi si cu ea de mana! Trecem peste tot impreuna

Am tinut la tine blegule... şi nu am încetat s-o fac!

Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla

si un caine de rasa are instinct de javrabatting eyelashes.

Si se vor scrie alte povesti de dragoste atata timp cat exista un pix!

Iubeste-o cand merita mai putin,atunci are nevoie cel mai mult.

Impreuna am crescut,e mai mult decat iubire; x. Si n-as vrea sa devii niciodata o amintire.

Intr-o zi. usa care m-a lovit va cersi sa ii mai calc pragu’!

Sunt aici,caci acolo unde as vrea sa fiu nu sunt happy.

Fataaaaaabatting eyelashes. Daca esti javra,macar fii de rasa! :*

Pentru ca atunci cand ma gandesc la el, zambesc fara sa vreau!

Mi-ar plăcea să cred că nici n-ai existat!batting eyelashes

Si n-am sa uit niciodata peste cate am trecut. Si n-am sa renunt niciodata sa lupt.

E special ce se intampla cu noi. Avem si soare, dar avem si ploi.

:*.