| aAiuDDAACCAAALLLAAAK a întrebat:

Heyy`yaa! Suntt`foarte trista, nu stiu ` ce se mai intampla cu mine`care mai imi e rostu`sa traiescc`,sufar dupa `un baiat` nu stiu daca se simte atras de mine dessshiii euuuu` ma `simt foarte atras de el `,el` este un tiiippp superr sweet, un `baiat care in general se komporta`frumos cu fetele, insa si cu mine se comprota`frumos`imi tinea apararea,ma ajuta`dar insa si pe altele j asta ma nelinistteste`. Anul trecutt`facea`lukuri nu`mai in preajma mea`,azi m`a luat in brate insa nu doar `p mine ma ia de obieci in brate sh `p altele,insa pe `ele le pipaie, p` mine nu, `el e foarte dragut cu mine` se comporta frumos`fata de alte fete` care le tradeaza cu superioritate`,nu face `glume proaste cu mine,insa`cu altele glumeste`,si anul trecut m`a luat in brate sh mi-a zis ca sunt ca shhh sora lui`, imi vorbea frumos`, in timp cee pe altii ii jignea pe mine ma complimenta`. Credeti ca este vreun semn sa fii atras de mine?! Help me! Good, Pwpiciwinking!

Răspuns Câştigător
| AnutzaBM a răspuns:

Buna, am trecut si eu prin asta, aveam colegi de genu ca luau fetele in brate sau le pipaiau, insa daca el ti-a spus ca ii esti ca o sora, s-ar putea sa fie doar atat si sa nu vrea mai mult, probabil inca nu e destul de matur ca sa stie ce vrea, in schimb eu cred ca baiatul te simpatizeaza si te respecta (adica pe tine nu te pipaie), dar nu cred ca ar putea fi o relatie intre voi, daca el deja te priveste ca o sora... oricum nu avem de unde sti ce e in mintea lui, discuta cu el daca te simti in stare, daca nu, ramane de vazut ce si cum va fi. Bafta

2 răspunsuri:
| Brunette67 a răspuns:

Hei! :* Este posibil sa te placa sau sa tina la tine ca o sora. Tu nu te lasa si dai de inteles ca il placi. Si vorbeste mult cu el. ajuta.l, dai sfaturi etc. Fa.te mult mai placută luiwinking Si apoi il intrebi daca place pe cineva. din moment ce nu iti va spune e normal ca pe tine te place. Bafta! :* Fundiita?puppy dog eyes

| aaannnnnnooooonnniiimmm1542 a răspuns:

Buna eu zic ca e cel mai bine sa mergi si sa vb cu el sa ii spui ce simti si daca iti spune ca si el tine spune-i ce nu iti convine la el. daca nu ii spui o sa suferi enor nu tine in tine vb cu el si iti va fi mai usor sper ca te.am ajutat ai grija de tine!