| ALeXaNDrALoVEpARa a întrebat:

Heyyy? Care vrea sa participe la concurs de miss sh mister pe hi5? sunt o gramada de categorii::::Xxx::::X:::::va anunt ca e concurs sincer si daca vreti mai multe informatii bagatzi id:

missandmister_frumusete09

msss va ast

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Interesant. Dar eu sunt doar un pic mai frumos ca dracul asa ca nu ma incadrez happy

| Marii a răspuns:

Sunt la genuri d-astea de concursuri pe hi5, de m-am plictisit peste cate dau. Ce vedeti asa interesant acolo? Nu se castiga nimic, intri doar ca sa ce?

| Remus_7546 a răspuns:

Aoleuuu. bai fratilor daca ma inscriu eu cade serverul la cat de frumos sunt