| Alicutz a întrebat:

Heyyy
Luni o sa plec in tabara si vine si un baiat pe care eu il plac foarte mult (el o stie)... Vreau sa il fac sa ma placa.Adica eu il plac din cls 1 straight face Dar va rog nu-mi spuneti chestii de genul "Stati mai mult impreuna si impartasiti hobby-uri" VA ROG HELPPP sad

Răspuns Câştigător
| 202 a răspuns:

Odododo ce dulce
Pai fi atenta incearca sa fi tu insati.pur sh simplu..nici prea indiferenta nici prea stresanta.mai ales ca el stie deja ca il placi mult o sa se astepte sa fi in limba dupa el lucruri de genu asta! incearca sa stai ff mult de vb cu el sa.l intrebi lucruri.o sa se simta bine tuturor baietilor le place sa fie ascultati
Incearca sa nu aduci vb de faptul ca il vrei langa tine.e bine sa fi subtila.gen" mi.ar place mult sa gasesc un baiat ca tina", daca e sa te scapi sa spui un porumbel gen: te plac numlt de ce nu imi dai importanta.ori alte lucruri cu care el te.ar face sa te simti nasol.merge sa.l tragi un pic de urechi. sunt multe lucruri incearca pana pleci in tabara.sa meditezi cum te compotri u cu un baiat care te place si nu ii dai importanta sh cum te comporti cu baiatul pe care u il placi mult si ii aloci toata atentia ta lui. pune ambele lucruri in balanda sh incearca sa alegi cei mai bun sigur il vei impresiona Fundita

1 răspuns:
| Alicutz explică:

Woww mersi muult happy Funda e a taa