| AlExAnDrA_4061 a întrebat:

Heyyy TPU! Am nevoie de ajutorul vostru! Deci sa incepem...:Am vb cu un baiat p mess si nah i-am zis cine sunt si mi-a zis ca si el are bunici unde stau eu, dupa care am aflat cine este, si partea cea mai intresanta e ca mamele noastre se cunosc si sunt prietene sa zic. Apoi odata ne-am intalnit in centru si fata cu care eram ne-a facut cunostinta.Eu stiam cine e, dar el nu a mai stiutsad. Dupa aproximativ o luna a intrat p mess si a zis ca ne cunoastem.Eu i-am zis faza din centru, si apoi a zis sa-i trimit o poza cu mine si i-am tr.intr-o seara am mai vb cu el si am zis sa mai zica ceva ca ma plictisesc si a zis asa:"ma mai iubestiiiiii"si eu am zis ca cine i-a zis lui ca eu il iubesc.si el a zis ca daca il iubesc ca si prieten si i-am zis ca noi nici macar nu suntem prieteni, numai atat ca vorbim pe mess.Problema mea este ca de abia astept sa intre pe mess si sa vorbim, dar el habar nu are de lucrul asta si partea cea mai proasta e ca mie imi e ff rusine sa incep converstia.nu stiu ce se intampla cu mine.Hellppppppp me plzzzzzz! Fundita:X:X:*:*

Răspuns Câştigător
| Cathy_5203 a răspuns:

Lasa timiditatea! Doamne e asa greu sa te bagi cu el in seama? Bine, la mine a fost la fel prima oara, dar am intrat cu el in vorba si acum suntem impreuna! Vezi ce pot face vorbele? Apropie-te de el, vb cu el, propune-i sa va intalniti undeva sa discutati! Isi va da el seama ca il placi, si poate te va place si el!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nici nu trebuie sa incepi conversatia pe mess, trebuie sa o incepi in realitate.De la o vorba aruncata in vant, se poate incepe o frumoasa poveste de dragoste.Invita-l undeva, zicandu-i ca vii cu un grup ca sa nu refuze.Si normal, te duci doar tuwinking

| doar.pt.voi. a răspuns:

Incepi sa te indragostesti.Asta se intampla cu tine.De indata ce il vezi pe mess intra in vorba cu el. Hop! Cmf, cmz, ce a mai facut, daca ii e dor de tine...etc.happy totul va fi bine. Poti sa ii spui ca ai inceput sa tii la el, stai linistita, nu moare nimeni daca ii spui ceea ce simti pentru el. Sper ca te-am ajutat. bafta. funda?happy

| mikilooooooooo a răspuns:

La ce ai spus aici "si eu am zis ca cine i-a zis lui ca eu il iubesc.si el a zis ca daca il iubesc ca si prieten si i-am zis ca noi nici macar nu suntem prieteni, numai atat ca vorbim pe mess" logic s-a simtit cam jignit... numai fi dura :* fi dulce

| AlExAnDrA_4061 explică:

Fetelor, dar mai e o problema:el e in Spaniasadsadsadsadce sa faccc?

| Daysukki_4722 a răspuns:

...iti place sa vb cu el. e foarte simplu, cat despre rusine las-o in urma vb cu el, fato