| anonim_4396 a întrebat:

Heyyy, vreau sa aflu si eu parerile voastre despre o fata foarte slaba (in general ) :d

4 răspunsuri:
| mihhyroxyy a răspuns:

Auzii....baiatu (sau fata)ce va deranjeaza pe voi daca o fata e slaba? Voi sunteti perfecti? Poate are o problema de sanatate sau cum sunt eu..Nu pot pur si simplu sa ma ingras! ce va deranjeaza atata problema cu grasele sau slabele!?

| anonim_4396 explică (pentru mihhyroxyy):

Sunt fata laughing si nu ma deranjeaza nimic, vroiam doar sa stiu ce gandesc si altii in general... si ia-o mai incet!

| Clauvdgg a răspuns:

Nu imi plac sa zic asa laughing
Adica cand vad o fata priele si os. parca nu imi vine sa ma mai uit la ea...
Dar deca grasa. mai bine.
Dar cel mai bine e sa fi intre happy nici grasa nici slabawinking

| defibrilator a răspuns:

In general, o fata foarte slaba are o roblema de sanatate, e mai frumoasa/sexy o fata care are un minim de grasime pe ea, cu niste forme mai rotunjoare, nu baieti?