| anonim_4396 a întrebat:

Heyyy love struck am o pagina pe facebook. si vreau ca pe profilul meu la locul de muncaa sa fac sa imi apara ca is admin la aceea pagina. Cum sa fac?

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Uite ca am reusit si eu sa fac asa. Dai pe profilul tau si click pe adauga loc de munca, si iti apare o casuta. acolo scrii numele paginii tale, si cum scrii deja incepe sa iti apara automat. Sub ea scrii functia - administrator pagina- sau ce vrei tu sa scrii. Atat. happy

| Ronnii33 a răspuns:

Pai la munca ar trebuie sa cauti numele paginii. Daca nu-l poti gasi il insertezi tu acolo. Sper ca te-am ajutat.:*

| ny098 a răspuns:

Buna! Pute la loc de munca, administrator pagina!
Sper ca te-am ajutat!