| anonim_4396 a întrebat:

Hi!happy
Acum ceva vreme(aproximativ 2 ani)am vazut un film... dar nu mai stiu cum se numeste si vreau sa il vad din nou! va rog daca puteti sa ma ajutati.
Uitati aici cateva detalii:
-era vorba despre un baiat care putea sa se teleporteze;
-totul a inceput cand el a cazut intr-un lac din fata scoli si era iarna;
-cand a mai crescut a inceput sa sparga banci si si-a cumparat un apartament pe care il umpluse cu poze cu diferite locuri ca sa se poata teleporta in ele
-apoi s-a dus cu prietena lui la Roma si acolo il urmareau niste oameni care vruiau sa il omoare...
Va rog daca stiti cum se numeste sa imi spuneti! vot+funditahappy

Răspuns Câştigător
| Jeanny22 a răspuns:

Jumper : http://www.imdb.com/title/tt0489099/
E super filmul :)!
Jeanny22!