| Jaz a întrebat:

Hi again. Eu am fost cu un baiat, care acum este cu o buna prietena de-a mea. Dar din cate imi spune i se intampla ce mi s-a intamplat si mie. Daca stateam cu un baiat, radeam eram in gasca si el nu era, repede zicea : nu ma mai iubesti, ma inseli sau alte prostii din astea. Nu puteam nici macar sa ating un baiat fara sa zica toate aceste chestii. Pana cand m-am saturat de fitele lui si m-am despartit de el, dar el vroia sa ne impacam dar nu am mai vrut. Iar prietenei mele acelasi lucru i l-a facut. Desi si ea s-a despartit de el, pana la urma s-au impacat. De ce credeti ca se comporta in felul asta baiatul?

1 răspuns:
| Nanutzu a răspuns:

Hi. happy Este tip-ul de om care este pe principiul : "ce e a meu e a meu, doar a meu, numai a meu si a meu", este foarte gelos pe oricine. Probabil baiatul se comporta in felul asta pentru simplul fapt ca a patit cu o fata sa-l insele si a ramas frustrat, acum evitand cu toate fortele ca aceasta chestie sa nu se mai repete. Acest baiat, in momentul de fata nu poate avea o relatie de lunga durata cu vreo fata, pentru simplul fapt ca nimanui nu-i place, ca persoana de langa tine, sa te indeparteze de prietenii tai. Fundita? happy