| SkyCracker a întrebat:

Hi all! Am si eu nevoie de un sfat. Sau mai multe. Am 16 ani si am...75 kg. Nu prea se vede ca sunt gras, pentru ca am 1.80 inaltime. Dar totusi... vreau sa scap de stratul de grasime, fara diete si alte porcarii de-astea. Doar prin exercitii acasa. Imi puteti spune ce si cate exercitii pe zi ar trebui sa fac pentru a schimba ceva?

Răspuns Câştigător
| metehne a răspuns:

Buna!

poti face cate exercici vrei daca tu vei continua sa mananci sa zcem:dulciuri, paine etc!

Pt a slabi trebuie sa renunti la dulciuri, paine si altele!
Degeaba faci.io stiu s zvem 100 de abdomene p zi[exagerezbig grin], daca dupa vei manca la masa s zicem un fel cu paine! Vei pune imediat inapoi!
Incearca sa faci cel maxim hmm 1 ora sau chiar 2 daca reusesti de exerciti, dar nu te sfatuiesc sa faci mai multe, pentru ca a doua zi s-ar putea sa te trezesti cu o febra musculara, sa mananci cat mai sanator si rezultatele se vor vedea!

Mult succes!
pa, pa!

4 răspunsuri:
| L7L a răspuns:

Exercitii acasa? o pierdere de timp laughing bine nu e da decat sa te obosesti sa faci exerciti mai bine iesi afara la un foottball sau o plimbare cu rolele sau bicicleta si faci si sport si iesi si la aer curatwinking decat sa stai in casa.

| L7L a răspuns:

A si am uitat nu vrei diete bine dar incearca sa nu mai mananci dupa 6:30 seara ultima masa max la 6 daca vrei sa ai progresewinking bafta

| SkyCracker explică:

LOL! Dude! Ma uimesti. Te gasesc in fiecare intrebare de pe TPU.
Anyway, thx de sfaturi. Daca e sa ies din casa doar for fun, ies doar in week-end. In celelalte zile nu prea am timp.

| L7L a răspuns:

Hahahappy